FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania..

Jak dodać stronę do katalogu?

To proste! Wystarczy, że wejdziesz do kategorii odpowiadającej Twojej stronie i klikniesz 'Dodaj Link', uzupełnisz i wyślesz formularz.Czy aby dodać link muszę się zarejestrować?

Nie. Rejestracja jest wymagana tylko jeżeli chcesz dodać artykuł lub mieć możliwość edytowania zamieszczonych przez siebie linków.Czy muszę podawać swoje dane adresowe?

Nie. Dodanie adresu jest opcją dodatkową, zaznaczymy to na mapie google, opcja wskazana dla działalności gospodarczych, klubów, związków etc.Czy dodawanie linków jest płatne?

Nie. Dodawanie linków do katalogu jest całkowicie darmowe!Dlaczego w katalogu nie ma mojej miejscowości?

Na chwilę obecną katalog jest podzielony na gminy, opisie każdej gminy znajdują się miejscowości (sołectwa), które do niej należą i tam należy umieścić odpowiadający link.
Jeżeli ilość linków w danej miejscowości przekroczy liczbę 20 - wtedy dodana zostanie kategoria główna z daną miejscowością.Nie znalazłem/am odpowiedniej kategorii!

Nie szkodzi! Zaproponuj kategorię napisz przez formularz kontaktowy.Czy muszę umieścić na swojej stronie link do katalogu?

Nie, nie jest to wymagane jednak bylibyśmy bardzo wdzięczni za jego odznaczenie na Twojej stronie, może to być link w stopce strony bądź w linkach.